KAYIT BAŞVURU

Özel Namık Altaş Koleji'ne “aday kaydı” yaptırmak isteyen veliler ekte yer alan Aday Kayıt Formu‘nu doldurup imzalı olarak, öğrenciye ait nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Kayıt-Kabul Koordinatörlüğü’ne faksla göndermeleri veya bizzat okula gelerek teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru formunu mail ile göndermek isteyen veliler Kayıt Kabul Koordinatörü veya Kayıt Kabul Sorumlusu mail adreslerine gönderebilirler.

Okulumuza gönderilen aday kayıt formları başvuru tarih sırasına göre ilgili yıllar için bekleme listelerinde sıraya yerleştirilmektedir. Anaokuluna başvuru yapan adayların ilk başvurularında yalnızca bir yaş grubuna değil, istedikleri farklı yaş gruplarına (3, 4, 5 yaş ve 1.sınıf) aynı formla başvuru yapabilmeleri mümkündür. Aday kayıt sistemi erken başvuruya dayalıdır. Aday kayıt başvurusu yapan velilere Kayıt Kabul Koordinatörü tarafından başvuruları ile ilgili olarak teyit maili gönderilir.

BAŞVURU FORMU

Özel Namık Altaş Koleji'ne “Aday Kaydı” yaptırmak isteyen veliler ekte yer alan Aday Kayıt Formu‘nu doldurarak ögrenciye ait nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Kayıt- Kabul Koordinatörlüğü’ne faksla göndermeleri veya bizzat okula gelerek teslim etmeleri gerekmektedir.

Her yıl Şubat ayında, aday öğrenci kaydı bulunan veliler tanıtım toplantısına davet edilir. Nisan ayında ise ortaokul ve lise, ayrı olarak kendi tanıtım günlerini düzenlemektedir.

OKUL TANITIM GÜNLERİ

RANDEVU TALEBİ

Özel namık Altaş koleji hakkında bilgi sahibi olmak isteyen aday veliler Kayıt Kabul Bölümünü arayarak randevu alabilirler. Ayrıca kabul ofisinden alınacak randevu ile okul yöneticileri ile görüşme sağlanabilir.

KAYIT KABUL

KAYIT BAŞVURU

KAYIT YÖNTEMİ

  • Beyaz Facebook Simge
  • Beyaz Instagram Simge
  • Beyaz YouTube Simgesi

© 2018 by Namık Altaş College ,

All rights reserved

Şirinevler Mahallesi, 687. Sk. No:2, 52200 Altınordu /Ordu / Turkey

​0 452 777 4 777

0 452 234 59 80 - 81 - 82

​altaskolej@altaskolej.com

8:00 am - 6:00 pm Monday to Friday

8:00 am - 2:00 pm  Saturday

Sunday closed